Optical Power Components

: 4 produkter funnet
Filteroppsett:
0 filter valgt
4 produkter funnet Trykk på knappen Bruk filtre for å oppdatere resultatene.
Fortsett å legge på filtre eller å Vis resultater Vis resultater
Min./maks. Tilgjengelighet

Når du merker av i Husk-boksen, lagrer vi de sist brukte filtrene dine for senere søk

Samsvar
Min./maks. Output Voltage
Min./maks. Output Power Max
Min./maks. Operating Temperature Min
Min./maks. Operating Temperature Max
Emballasje

Visning av kontraktspriser er ikke tilgjengelig for øyeblikket. Prisene som vises er standard detaljpriser, men det vil være kontraktprisene som gjelder når bestillinger behandles.

 
Sammenligne valgte Sammenlign (0)
  Produsentens varenummer Varenummer Beskrivelse / Produsent
Tilgjengelighet Pris for
Pris
Antall
Output Voltage Output Power Max Operating Temperature Min Operating Temperature Max
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
AFBR-POC206L
AFBR-POC206L - Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

3018329

Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

BROADCOM

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk

1+ kr 6 118,00

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 1 varer Kun delelig med 1 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 1 Mult: 1
6V 720mW -40°C 85°C
AFBR-POC204L
AFBR-POC204L - Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

3018328

Optical Power Component - FC Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

BROADCOM

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk

1+ kr 6 140,00

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 1 varer Kun delelig med 1 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 1 Mult: 1
3.6V 650mW -40°C 85°C
AFBR-POC404L
AFBR-POC404L - Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

3018330

Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 3.6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 650mW

BROADCOM

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk

1+ kr 6 118,00

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 1 varer Kun delelig med 1 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 1 Mult: 1
3.6V 650mW -40°C 85°C
AFBR-POC406L
AFBR-POC406L - Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

3018331

Optical Power Component - ST Fibre Optic, Multimode, 6V Output, 800nm to 850nm Wavelength, 720mW

BROADCOM

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk

1+ kr 6 118,00

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 1 varer Kun delelig med 1 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 1 Mult: 1
6V 720mW -40°C 85°C