L-COM Fibre Optic Transceiver Modules

: 2 produkter funnet
filter lagt på
Produsent
= L-COM
1 filter valgt
2 produkter funnet Trykk på knappen Bruk filtre for å oppdatere resultatene.
Min./maks. Tilgjengelighet

Når du merker av i Husk-boksen, lagrer vi de sist brukte filtrene dine for senere søk

Samsvar
Min./maks. Produsent
Emballasje

Visning av kontraktspriser er ikke tilgjengelig for øyeblikket. Prisene som vises er standard detaljpriser, men det vil være kontraktprisene som gjelder når bestillinger behandles.

filter lagt på
Produsent
= L-COM
Sammenligne valgte Sammenlign (0)
  Produsentens varenummer Varenummer Beskrivelse / Produsent
Tilgjengelighet Pris for
Pris
Antall
 
 
PT-MTB-LR
PT-MTB-LR - SFP Module, Single Mode, LC Connector, 10 km, 10 G, PT-MTB Series

4215165

SFP Module, Single Mode, LC Connector, 10 km, 10 G, PT-MTB Series

L-COM

SFP+ MODULE, LC CONNECTOR, 10KM, 10G;

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk

1+ kr 3 132,97 5+ kr 3 095,09 10+ kr 3 033,27 25+ kr 2 971,35 50+ kr 2 909,42 100+ kr 2 847,49 Flere priser ....

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 1 varer Kun delelig med 1 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 1 Mult: 1
PT-MTB-SR
PT-MTB-SR - SFP Module, Multi Mode, LC Connector, 300 m, 10 G, PT-MTB Series

4215166

SFP Module, Multi Mode, LC Connector, 300 m, 10 G, PT-MTB Series

L-COM

SFP+ MODULE, LC CONNECTOR, 300M, 10G;

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk

1+ kr 1 910,00 5+ kr 1 857,88 10+ kr 1 805,75 25+ kr 1 745,10 50+ kr 1 710,27 100+ kr 1 675,33 Flere priser ....

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 1 varer Kun delelig med 1 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 1 Mult: 1