Universal Bus Functions

: 111 produkter funnet
Filteroppsett:
0 filter valgt
111 produkter funnet Trykk på knappen Bruk filtre for å oppdatere resultatene.
Fortsett å legge på filtre eller å Vis resultater Vis resultater
Min./maks. Tilgjengelighet

Når du merker av i Husk-boksen, lagrer vi de sist brukte filtrene dine for senere søk

Samsvar
Min./maks. Produsent
Min./maks. No. of Channels
Min./maks. Output Current
Min./maks. Logic Type
Min./maks. Input Level
Min./maks. No. of Pins
Min./maks. Logic Case Style
Min./maks. Supply Voltage Min
Min./maks. Supply Voltage Max
Min./maks. Operating Temperature Min
Min./maks. Operating Temperature Max
Emballasje

Visning av kontraktspriser er ikke tilgjengelig for øyeblikket. Prisene som vises er standard detaljpriser, men det vil være kontraktprisene som gjelder når bestillinger behandles.

 
Sammenligne valgte Sammenlign (0)
Ytterligere egenskaper Egenskaper
Legg til egenskaper i tabellen

Velg egenskapene du ønsker at skal legges til i kolonnene nederst i tabellen.

  Produsentens varenummer Varenummer Beskrivelse / Produsent
Tilgjengelighet Pris for
Pris
Antall
No. of Channels Output Current Logic Type Input Level No. of Pins Logic Case Style Supply Voltage Min Supply Voltage Max Operating Temperature Min Operating Temperature Max Product Range
 
 
Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending Sort Acending Sort Decending
SN74HCT125D
SN74HCT125D - Bus Buffer, 74HCT125, 4 Channels, 6 mA, 4.5 V to 5.5 V, SOIC-14

3121014

Bus Buffer, 74HCT125, 4 Channels, 6 mA, 4.5 V to 5.5 V, SOIC-14

TEXAS INSTRUMENTS

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk

5+ kr 4,80 10+ kr 3,51 100+ kr 2,11 500+ kr 1,74 1000+ kr 1,57 5000+ kr 1,42 10000+ kr 1,25 Flere priser ....

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 5 varer Kun delelig med 5 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 5 Mult: 5
4Channels 6mA Bus Buffer 2V 14Pins SOIC 4.5V 5.5V -40°C 85°C -
SN74ABT245BN
SN74ABT245BN - Bus Transceiver, 74ABT245, 8 Channels, 64 mA, 4.5 V to 5.5 V, DIP-20

3120991

Bus Transceiver, 74ABT245, 8 Channels, 64 mA, 4.5 V to 5.5 V, DIP-20

TEXAS INSTRUMENTS

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk

1+ kr 9,06 10+ kr 6,87 50+ kr 6,21 100+ kr 5,55 250+ kr 5,19 500+ kr 5,16 1000+ kr 5,13 2500+ kr 5,10 Flere priser ....

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 1 varer Kun delelig med 1 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 1 Mult: 1
8Channels 64mA Bus Transceiver 2V 20Pins DIP 4.5V 5.5V -40°C 85°C -
CBT3125D,112
CBT3125D,112 - FET Bus Switch, 4 Channels, 4.5 V to 5.5 V, SOIC-14

2445224

FET Bus Switch, 4 Channels, 4.5 V to 5.5 V, SOIC-14

NEXPERIA

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk

5+ kr 5,69 10+ kr 4,48 100+ kr 2,96 500+ kr 2,51 1000+ kr 1,57 5000+ kr 1,56 10000+ kr 1,54 Flere priser ....

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 5 varer Kun delelig med 5 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 5 Mult: 5
4Channels - FET Bus Switch 2V 14Pins SOIC 4.5V 5.5V -40°C 85°C -
SN74VMEH22501ADGVR
SN74VMEH22501ADGVR - Bus Transceiver, 8 Channels, 64 mA, 3.15 V to 3.45 V, TVSOP-48

3121016

Bus Transceiver, 8 Channels, 64 mA, 3.15 V to 3.45 V, TVSOP-48

TEXAS INSTRUMENTS

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk (leveres på Cut Tape)

Cut Tape
Emballasjealternativer
Foreslått erstatning for:3121016
3121016RL in Re-reel

1+ kr 65,17 10+ kr 53,07 25+ kr 50,15 50+ kr 45,04 100+ kr 39,94 250+ kr 37,95 500+ kr 34,20 Flere priser ....

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 1 varer Kun delelig med 1 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 1 Mult: 1
8Channels 64mA Universal Bus Transceiver 2V 48Pins TVSOP 3.15V 3.45V -40°C 85°C -
SN74CB3T3306DCTR
SN74CB3T3306DCTR - FET Bus Switch, 2 Channels, 2.3 V to 3.6 V, SSOP-8

2496343

FET Bus Switch, 2 Channels, 2.3 V to 3.6 V, SSOP-8

TEXAS INSTRUMENTS

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk

1+ kr 11,78 10+ kr 9,98 50+ kr 9,08 100+ kr 8,19 250+ kr 7,65

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 1 varer Kun delelig med 1 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 1 Mult: 1
2Channels - FET Bus Switch with Level Shifting CMOS, TTL 8Pins SSOP 2.3V 3.6V -40°C 85°C -
SN74CBTD3384DW
SN74CBTD3384DW - FET Bus Switch, 10 Channels, 64 mA, 4.5 V to 5.5 V, SOIC-24

2496457

FET Bus Switch, 10 Channels, 64 mA, 4.5 V to 5.5 V, SOIC-24

TEXAS INSTRUMENTS

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk

1+ kr 7,47 10+ kr 6,21 100+ kr 4,70

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 1 varer Kun delelig med 1 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 1 Mult: 1
10Channels 64mA FET Bus Switch with Level Shifting CMOS, TTL 24Pins SOIC 4.5V 5.5V -40°C 85°C -
SN74CBTLV3245APW
SN74CBTLV3245APW - FET Bus Switch, 1 Channel, 64 mA, 2.3 V to 3.6 V, TSSOP-20

3121011

FET Bus Switch, 1 Channel, 64 mA, 2.3 V to 3.6 V, TSSOP-20

TEXAS INSTRUMENTS

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk

1+ kr 8,64 10+ kr 6,86 50+ kr 5,97 100+ kr 5,09 250+ kr 5,06 500+ kr 5,03 1000+ kr 4,98 2500+ kr 4,95 Flere priser ....

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 1 varer Kun delelig med 1 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 1 Mult: 1
1Channels 64mA FET Bus Switch 1.7V 20Pins TSSOP 2.3V 3.6V -40°C 85°C -
74ALVC162334PAG
74ALVC162334PAG - Universal Bus Driver, 16 Channels, CMOS Level Input, 2.3V to 3.6V Supply, TSSOP-48

2828464

Universal Bus Driver, 16 Channels, CMOS Level Input, 2.3V to 3.6V Supply, TSSOP-48

RENESAS

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk

1+ kr 7,33 10+ kr 5,78 50+ kr 5,51 100+ kr 5,23 250+ kr 4,96 500+ kr 4,69 Flere priser ....

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 1 varer Kun delelig med 1 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 1 Mult: 1
16Channels - Universal Bus Driver CMOS 48Pins TSSOP 2.3V 3.6V -40°C 85°C -
SN74CBTD3384PW
SN74CBTD3384PW - FET Bus Switch, 10 Channels, 4.5 V to 5.5 V, TSSOP-24

3121004

FET Bus Switch, 10 Channels, 4.5 V to 5.5 V, TSSOP-24

TEXAS INSTRUMENTS

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk

1+ kr 8,88 10+ kr 7,08 100+ kr 4,88 500+ kr 4,15 1000+ kr 3,32 2500+ kr 3,27 5000+ kr 3,22 Flere priser ....

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 1 varer Kun delelig med 1 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 1 Mult: 1
10Channels 64mA FET Bus Switch with Level Shifting TTL 24Pins TSSOP 4.5V 5.5V -40°C 85°C -
SN74CBTLV3245ARGYR
SN74CBTLV3245ARGYR - FET Bus Switch, 8 Channels, 2.3 V to 3.6 V, VQFN-20

3121012

FET Bus Switch, 8 Channels, 2.3 V to 3.6 V, VQFN-20

TEXAS INSTRUMENTS

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk (leveres på Cut Tape)

Cut Tape
Emballasjealternativer
Foreslått erstatning for:3121012
3121012RL in Re-reel

1+ kr 10,40 10+ kr 7,71 50+ kr 7,02 100+ kr 6,33 250+ kr 5,91 500+ kr 5,23 1000+ kr 5,05 2500+ kr 4,85 Flere priser ....

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 1 varer Kun delelig med 1 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 1 Mult: 1
8Channels - FET Bus Switch CMOS, TTL 20Pins VQFN 2.3V 3.6V -40°C 85°C -
SN74VMEH22501ADGGR
SN74VMEH22501ADGGR - Bus Transceiver, 8 Channels, 3.15 V to 3.45 V, TSSOP-48

3006822

Bus Transceiver, 8 Channels, 3.15 V to 3.45 V, TSSOP-48

TEXAS INSTRUMENTS

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk (leveres på Cut Tape)

Cut Tape
Emballasjealternativer
Foreslått erstatning for:3006822
3006822RL in Re-reel

1+ kr 65,17 10+ kr 53,07 25+ kr 50,15 50+ kr 46,92 100+ kr 43,58 250+ kr 41,29 500+ kr 37,02 Flere priser ....

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 1 varer Kun delelig med 1 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 1 Mult: 1
8Channels - Bus Transceiver 2V 48Pins TSSOP 3.15V 3.45V -40°C 85°C -
SN74CB3T3306DCUR
SN74CB3T3306DCUR - FET Bus Switch, 2 Channels, 2.3 V to 3.6 V, VSSOP-8

3006818

FET Bus Switch, 2 Channels, 2.3 V to 3.6 V, VSSOP-8

TEXAS INSTRUMENTS

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk (leveres på Cut Tape)

Cut Tape
Emballasjealternativer
Foreslått erstatning for:3006818
3006818RL in Re-reel

1+ kr 16,16 10+ kr 12,10 50+ kr 11,05 100+ kr 9,98 250+ kr 9,27 500+ kr 8,19 1000+ kr 6,65 2500+ kr 6,39 Flere priser ....

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 1 varer Kun delelig med 1 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 1 Mult: 1
2Channels - FET Bus Switch with Level Shifting CMOS, TTL 8Pins VSSOP 2.3V 3.6V -40°C 85°C -
SN74VMEH22501ADGVR
SN74VMEH22501ADGVR - Bus Transceiver, 8 Channels, 64 mA, 3.15 V to 3.45 V, TVSOP-48

3121016RL

Bus Transceiver, 8 Channels, 64 mA, 3.15 V to 3.45 V, TVSOP-48

TEXAS INSTRUMENTS

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk (leveres på Cut Tape)

Re-reel
En kr 40,00 re-reeling-kostnad vil påløpe for dette produktet

10+ kr 53,07 25+ kr 50,15 50+ kr 45,04 100+ kr 39,94 250+ kr 37,95 500+ kr 34,20 Flere priser ....

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 10 varer Kun delelig med 1 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 10 Mult: 1
8Channels 64mA Universal Bus Transceiver 2V 48Pins TVSOP 3.15V 3.45V -40°C 85°C -
SN74CBTD16211DGGR
SN74CBTD16211DGGR - FET Bus Switch, 24 Channels, 4.5 V to 5.5 V, TSSOP-56

3121003

FET Bus Switch, 24 Channels, 4.5 V to 5.5 V, TSSOP-56

TEXAS INSTRUMENTS

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk (leveres på Cut Tape)

Cut Tape
Emballasjealternativer
Foreslått erstatning for:3121003
3121003RL in Re-reel

1+ kr 25,02 10+ kr 19,92 25+ kr 18,77 50+ kr 17,41 100+ kr 15,95 250+ kr 15,12 500+ kr 15,01 1000+ kr 14,91 Flere priser ....

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 1 varer Kun delelig med 1 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 1 Mult: 1
24Channels - FET Bus Switch with Level Shifting CMOS, TTL 56Pins TSSOP 4.5V 5.5V -40°C 85°C -
DS92LV090ATVEH/NOPB
DS92LV090ATVEH/NOPB - IC, 9BIT BUS LVDS TRANSCEIVER, TQFP-64

3120990

IC, 9BIT BUS LVDS TRANSCEIVER, TQFP-64

TEXAS INSTRUMENTS

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk

1+ kr 109,90 10+ kr 94,68 25+ kr 90,82 50+ kr 84,77 100+ kr 78,62

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 1 varer Kun delelig med 1 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 1 Mult: 1
- - - - - - - - - - -
SN74LS645-1N
SN74LS645-1N - Bus Transceiver, 74LS645, 8 Channels, 48 mA, 4.75 V to 5.25 V, DIP-20

3006821

Bus Transceiver, 74LS645, 8 Channels, 48 mA, 4.75 V to 5.25 V, DIP-20

TEXAS INSTRUMENTS

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk

1+ kr 23,25 10+ kr 18,46 25+ kr 17,73 50+ kr 17,62 100+ kr 17,52 250+ kr 17,41 500+ kr 17,31 1000+ kr 17,20 Flere priser ....

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 1 varer Kun delelig med 1 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 1 Mult: 1
8Channels 48mA Bus Transceiver 2V 20Pins DIP 4.75V 5.25V 0°C 70°C -
74CBTLV3245PW,118
74CBTLV3245PW,118 - Bus Switch, 8 Channels, 2.3 V to 3.6 V, TSSOP-20

2445217

Bus Switch, 8 Channels, 2.3 V to 3.6 V, TSSOP-20

NEXPERIA

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk (leveres på Cut Tape)

Cut Tape
Emballasjealternativer
Foreslått erstatning for:2445217
2445217RL in Re-reel

1+ kr 5,28 10+ kr 4,13 100+ kr 2,73 500+ kr 2,32 1000+ kr 1,80 2500+ kr 1,70 5000+ kr 1,60 Flere priser ....

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 1 varer Kun delelig med 1 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 1 Mult: 1
8Channels - Bus Switch 1.7V 20Pins TSSOP 2.3V 3.6V -40°C 125°C -
SN74VMEH22501DGGR
SN74VMEH22501DGGR - Bus Transceiver, 8 Channels, 64 mA, 3.15 V to 3.45 V, TSSOP-48

3006823

Bus Transceiver, 8 Channels, 64 mA, 3.15 V to 3.45 V, TSSOP-48

TEXAS INSTRUMENTS

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk (leveres på Cut Tape)

Cut Tape
Emballasjealternativer
Foreslått erstatning for:3006823
3006823RL in Re-reel

1+ kr 59,75 10+ kr 48,49 25+ kr 45,88 50+ kr 42,85 100+ kr 39,73 250+ kr 37,75 500+ kr 33,78 Flere priser ....

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 1 varer Kun delelig med 1 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 1 Mult: 1
8Channels 64mA Universal Bus Transceiver LVTTL 48Pins TSSOP 3.15V 3.45V 0°C 85°C -
SN74ACT245N
SN74ACT245N - Bus Transceiver, 74ACT245, 8 Channels, 24 mA, 4.5 V to 5.5 V, DIP-20

3006817

Bus Transceiver, 74ACT245, 8 Channels, 24 mA, 4.5 V to 5.5 V, DIP-20

TEXAS INSTRUMENTS

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk

1+ kr 11,89 10+ kr 8,83 50+ kr 8,80 100+ kr 8,77 250+ kr 8,74 500+ kr 8,70 1000+ kr 8,66 2500+ kr 8,63 Flere priser ....

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 1 varer Kun delelig med 1 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 1 Mult: 1
8Channels 24mA Bus Transceiver 2V 20Pins DIP 4.5V 5.5V -40°C 85°C -
CBT3306PW,118
CBT3306PW,118 - FET Bus Switch, 2 Channels, 128 mA, 4.5 V to 5.5 V, TSSOP-8

2445232RL

FET Bus Switch, 2 Channels, 128 mA, 4.5 V to 5.5 V, TSSOP-8

NEXPERIA

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk (leveres på Cut Tape)

Re-reel
Emballasjealternativer
Foreslått erstatning for:2445232RL
2445232 in Cut Tape
En kr 40,00 re-reeling-kostnad vil påløpe for dette produktet

100+ kr 1,19 500+ kr 1,01

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 150 varer Kun delelig med 1 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 150 Mult: 1
2Channels 128mA FET Bus Switch 2V 8Pins TSSOP 4.5V 5.5V -40°C 85°C -
SN74CB3T3306DCUR
SN74CB3T3306DCUR - FET Bus Switch, 2 Channels, 2.3 V to 3.6 V, VSSOP-8

3006818RL

FET Bus Switch, 2 Channels, 2.3 V to 3.6 V, VSSOP-8

TEXAS INSTRUMENTS

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk (leveres på Cut Tape)

Re-reel
En kr 40,00 re-reeling-kostnad vil påløpe for dette produktet

10+ kr 12,10 50+ kr 11,05 100+ kr 9,98 250+ kr 9,27 500+ kr 8,19 1000+ kr 6,65 2500+ kr 6,39 Flere priser ....

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 10 varer Kun delelig med 1 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 10 Mult: 1
2Channels - FET Bus Switch with Level Shifting CMOS, TTL 8Pins VSSOP 2.3V 3.6V -40°C 85°C -
SN74CBTD16211DGGR
SN74CBTD16211DGGR - FET Bus Switch, 24 Channels, 4.5 V to 5.5 V, TSSOP-56

3121003RL

FET Bus Switch, 24 Channels, 4.5 V to 5.5 V, TSSOP-56

TEXAS INSTRUMENTS

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk (leveres på Cut Tape)

Re-reel
En kr 40,00 re-reeling-kostnad vil påløpe for dette produktet

10+ kr 19,92 25+ kr 18,77 50+ kr 17,41 100+ kr 15,95 250+ kr 15,12 500+ kr 15,01 1000+ kr 14,91 Flere priser ....

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 10 varer Kun delelig med 1 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 10 Mult: 1
24Channels - FET Bus Switch with Level Shifting CMOS, TTL 56Pins TSSOP 4.5V 5.5V -40°C 85°C -
CBTD3384D,118
CBTD3384D,118 - Bus Switch, 2 Channels, 128 mA, 4.5 V to 5.5 V, SOIC-24

2445237

Bus Switch, 2 Channels, 128 mA, 4.5 V to 5.5 V, SOIC-24

NEXPERIA

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk (leveres på Cut Tape)

Cut Tape
Emballasjealternativer
Foreslått erstatning for:2445237
2445237RL in Re-reel

1+ kr 5,98 10+ kr 4,82 100+ kr 3,28 500+ kr 2,80 1000+ kr 2,62 2500+ kr 2,44 5000+ kr 2,27 Flere priser ....

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 1 varer Kun delelig med 1 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 1 Mult: 1
2Channels 128mA Bus Switch 2V 24Pins SOIC 4.5V 5.5V -40°C 85°C -
SN74CBTLV3245ARGYR
SN74CBTLV3245ARGYR - FET Bus Switch, 8 Channels, 2.3 V to 3.6 V, VQFN-20

3121012RL

FET Bus Switch, 8 Channels, 2.3 V to 3.6 V, VQFN-20

TEXAS INSTRUMENTS

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk (leveres på Cut Tape)

Re-reel
En kr 40,00 re-reeling-kostnad vil påløpe for dette produktet

10+ kr 7,71 50+ kr 7,02 100+ kr 6,33 250+ kr 5,91 500+ kr 5,23 1000+ kr 5,05 2500+ kr 4,85 Flere priser ....

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 10 varer Kun delelig med 1 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 10 Mult: 1
8Channels - FET Bus Switch CMOS, TTL 20Pins VQFN 2.3V 3.6V -40°C 85°C -
74CBTLV3126PW,118
74CBTLV3126PW,118 - Bus Switch, 4 Channels, 2.3 V to 3.6 V, TSSOP-14

2445215

Bus Switch, 4 Channels, 2.3 V to 3.6 V, TSSOP-14

NEXPERIA

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

Per stykk (leveres på Cut Tape)

Cut Tape
Emballasjealternativer
Foreslått erstatning for:2445215
2445215RL in Re-reel

5+ kr 3,94 10+ kr 3,07 100+ kr 2,03 500+ kr 1,71 1000+ kr 1,38 5000+ kr 1,32 10000+ kr 1,27 Flere priser ....

Begrenset artikkel

Minstebestilling på 5 varer Kun delelig med 5 Angi et gyldig antall

Legg til
Min: 5 Mult: 5
4Channels - Bus Switch 1.7V 14Pins TSSOP 2.3V 3.6V -40°C 125°C -