Du har angitt en verdi i det uthevede feltet nedenfor som inneholder ugyldige tegn. Gå gjennom valgene dine igjen, og bruk bare gyldige tegn.

Produktet kan avvike noe fra søket ditt

Du har tidligere kjøpt dette produktet. Vis ordrehistorikk

 
 

74441-0010

Pluggable I/O Connector, SFP, SFP+, 20 Contacts, 1 x 1 (Single), Surface Mount, 74441 Series

MOLEX 74441-0010
×
×

Bildet er bare ment som illustrasjon. Se produktbeskrivelsen.

Produsent:
MOLEX MOLEX
Produsentens varenummer:
74441-0010
Varenummer:
1463052
Produktsortiment
74441 Series
Også kjent som:
GTIN UPC EAN: 800756382647
Teknisk datablad:
74441-0010   Datablad
Se alle tekniske dokumenter

Produktserie-velger (74441 Series)

Se alt fra denne produktserien

Produktoversikt

The 74441-0010 is a 20-circuit 2-row 0.80mm pitch SFP, SFP Plus (SFP+) host right angle connector, Z-axis pluggable, with 0.76µm gold plating, gold-plated copper alloy contacts, PCB mounting and surface mount termination. This 74441 series connector is made of high temperature thermoplastic, can be used with EMI shield, 73927 SFP cage, 86025 LC duplex cable assembly, guide frame, 73939 HSSDC2 cable assembly, mates with SFP modules, suitable for module-to-board application.
  • Black colour
  • UL94V-0 flammability rating
  • Current rating per contact is 0.5A
  • Voltage rating is 30VAC/DC
  • Temperature range from -40 to 85°C

Produktinformasjon

Vil du se lignende produkter? Velg dine ønskede egenskaper nedenfor, og trykk på knappen ×


:
20Contacts

:
SFP, SFP+

:
1 x 1 (Single)

:
Surface Mount

:
74441 Series

Finn lignende produkter Velg og endre egenskapene ovenfor for å finne lignende produkter.

Tekniske dokumenter (6)

CAD-nedlastinger

×

Vilkår og betingelser

CAD Models - Notice
CAD Models and drawings are provided to you on a revocable limited licence for your internal use only but remain the property of the manufacturer who retain all intellectual property rights and ownership. They are provided to assist you in decision making and as design guide but are not guaranteed to be error free, accurate or up to date and is not intended to be taken as advice.
Use of these CAD models and other options provided are downloaded and used entirely at your own risk and by continuing you confirm acceptance of the above.

Godta Avbryt

Også kjent som

GTIN UPC EAN: 800756382647
Best Selgere

5 176 På lager Trenger du mer?

Bestill før kl. 17.00

Hos deg neste hverdag

På grunn av markedsbetingelsene er leveringstidene kun veiledende og kan endres på kort varsel

kr 33,73

Priser er ikke tilgjengelige. Ta kontakt med kundeservice.

Pris for:
Per stykk (leveres på Cut Tape)
Flere: 1 Minst: 1
Antall Pris Din pris
 
 
1+ kr 33,73
Kampanjepris
Kontraktspris
Eksklusiv pris for nett
Eksklusiv kontraktpris for nett
 
10+ kr 24,56
Kampanjepris
Kontraktspris
Eksklusiv pris for nett
Eksklusiv kontraktpris for nett
 
50+ kr 23,40
Kampanjepris
Kontraktspris
Eksklusiv pris for nett
Eksklusiv kontraktpris for nett
 
100+ kr 22,13
Kampanjepris
Kontraktspris
Eksklusiv pris for nett
Eksklusiv kontraktpris for nett
 
500+ kr 19,50
Kampanjepris
Kontraktspris
Eksklusiv pris for nett
Eksklusiv kontraktpris for nett
 
1000+ kr 19,08
Kampanjepris
Kontraktspris
Eksklusiv pris for nett
Eksklusiv kontraktpris for nett
 
 
 

Priser er ikke tilgjengelige. Ta kontakt med kundeservice.

No longer stocked:: No Longer Manufactured::
Legg i handlekurven Legg i handlekurven Forhåndsbestill
Legg til
Begrenset artikkel
Legg til delenr. / linjemerknad
Totalpris:
Totalpris: ( )
Totalpris: --